FINANČNÍ ČINNOST

ÚVĚR SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI

KRÁTKODOBÝ I DLOUHODOBÝ PODNIKATELSKÝ ÚVĚR zajištěný zástavním právem k nemovitosti v osobním vlastnictví, nebo ve vlastnictví třetí osoby, která s takovou zástavou souhlasí. Na rekonstrukci, konsolidaci úvěru, vyplácení exekucí, oddlužení nemovitostí, vyplácení NEVÝHODNÝCH zástavních práv refinancováním díky naší spolupráci s bankami, nebo to řešíme přes naše spolehlivé partnery.

MÁTE EXEKUCÍ, DRAŽBU, NEVÝHODNÉ PŮJČKY?

Zastoupíme Vás před danou finanční institucí, která na Vás podala návrh na:

EXEKUCI - u exekucí je problém v tom, že i když jsou strhávány peníze ze mzdy, nemusí to ještě znamenat, že se dluh snižuje. Dluh se dokonce může i navyšovat, protože dochází k tomu, že dále narůstá, protože platíte přednostně odměnu, úroky a pokuty exekutorovi, teprve pak podle výše splátky jistinu. Lidé jsou často přesvědčeni, že se jejich dluh snižuje, a pak jsou nemile překvapeni, když jim exekutor oznámí, kolik dluhů mají ještě platit. Exekuce je třeba zastavit!

DRAŽBU - jsme schopni řešit i situaci, kdy již byla dražba nařízena a byl dokonce určen oficiální termín dražby. Je to sice řešení na poslední chvíli, ale jsme schopni jednat velmi rychle a díky efektivním postupům zastavit dražbu, zachránit vaši nemovitost a následně vám pomoci se ze složité finanční situace dostat. Jsme schopni zajistit vykoupení z dražby s tím, že lidé tam dále bydlí a po určitém čase splácení nájmu nemovitost dostanou zpět. Výhodou je, že lidé takto nepřijdou o svůj domov.

INSOLVENCI - Pokud se budete chtít této nepříjemné situaci vyhnout, můžete se obrátit na nás. Obava, že přijdete o střechu nad hlavou i v této situaci, nemusí být velká. Služba výkup nemovitostí bez nutnosti stěhování, je řešením, jak se dostat z této situace a v nemovitosti zůstat i nadále bydlet. Insolvenční správce je v prodeji majetku limitován.

KONSOLIDACE ÚVĚRŮ - Sloučení více půjček do jedné. Máte-li více mikro půjček, vyčerpaný limit kontokorentu, čerpanou kreditní úvěrovou kartu atd., je výhodné všechny tyto pohledávky „konsolidovat“ do jedné, nové „zastřešující“ půjčky (úvěru), ze které jsou tyto všechny pohledávky uhrazeny a klient tak dosáhne mnoha výhod. Naším cílem je pomáhat lidem z dluhů, a ne je ještě více zadlužovat. Může se jednat například o to, že za Vás zaplatíme nevýhodné půjčky, a Vy nám tuto částku budete splácet postupně ve splátkách, jejichž výši i délku si sami zvolíte.

KONSOLIDACE ÚVĚRŮ

Sloučení více půjček do jedné. Máte-li více mikro půjček, vyčerpaný limit kontokorentu, čerpanou kreditní úvěrovou kartu atd., je výhodné všechny tyto pohledávky „konsolidovat“ do jedné, nové „zastřešující“ půjčky (úvěru), ze které jsou tyto všechny pohledávky uhrazeny a klient tak dosáhne mnoha výhod. Naším cílem je pomáhat lidem z dluhů, a ne je ještě více zadlužovat. Může se jednat například o to, že za Vás zaplatíme nevýhodné půjčky, a Vy nám tuto částku budete splácet postupně ve splátkách, jejichž výši i délku si sami zvolíte.

KOMUNIKACE S EXEKUTORSKÝMI ÚŘADY A VĚŘITELI

Na základě plné moci, nabízíme odbornou komunikaci s exekutorskými úřady, bankou a věřiteli, jestliže z nějakého důvodu nevíte, kde všude máte dluhy a jak jsou vysoké, jsme schopni to zjistit. Zajistíme vyčíslení Vašeho závazku. Váš závazek za Vás vyplatíme.

BYDLENÍ V NÁJMU, ZPĚTNÝ ODKUP

Pokud jste v tíživé situaci a svoje dluhy musíte uhradit prodejem svojí nemovitosti, ale nechcete o ni přijít nadobro máme pro vás řešení: Zůstanete v nemovitosti bydlet v nájmu. Nemovitost od Vás vykoupíme, zaplatíme vaše závazky a vy v ní zůstáváte bydlet v nájmu. Až se Vám vyčistí registry a vy si budete moci od nás nemovitost opět odkoupit na sebe, nebo někoho z rodiny, tak si nemovitost odkoupíte zpět.

KONTAKTUJE NÁS

  • +420 731 169 000, +420 605 877 484
  • info@torigo.cz
  • Družební 789/2D, 779 00 Olomouc
  • Po-Pá (8:00-16:00)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů poskytnutých v rámci této žádosti o půjčku/úvěr, za účelem poskytnutí nebo vyhledání úvěru nebo půjčky.

2020 © VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA