REALITNÍ ČINNOST

DEVELOPERSKÁ ČINNOST

Nákup nebo prodej pozemků pro určitý investiční záměr, následnou výstavbu a poté prodej či pronájem nemovitosti cílovému zákazníkovi. Investorům nabízíme kompletní realizaci investičního záměru na klíč nebo vyhledání vhodné investiční příležitosti. Minimum administrativy spojené s financováním. Rychlé schválení úvěru i vyplacení finančních prostředků.

ZEMNÍ A STAVEBNÍ PRÁCE

Provádíme zemní a stavební práce širokého spektra. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídajícím představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a požadavků.

PRŮKAZ ENB

Povinnost stavebníkům a vlastníkům budov vypracovat průkaz energetické náročnosti budovy vyplývá z § 6a zákona č. 406/2006 Sb., směrnice EP 2002/91/ES a vyhlášky č. 148/2007 Sb. o energetickém posuzování budov. Průkaz energetické náročnosti budovy - průkaz ENB slouží pro hodnocení budovy z hlediska její energetické náročnosti, tj. hodnocení kvality objektu z hlediska tepelných ztrát, výše spotřebovávaných energií či nákladů na vytápění, ohřev TUV, větrání a osvětlení budovy.

BYDLENÍ V NÁJMU, ZPĚTNÝ ODKUP

Pokud jste v tíživé situaci a svoje dluhy musíte uhradit prodejem svojí nemovitosti, ale nechcete o ni přijít nadobro máme pro vás řešení: Zůstanete v nemovitosti bydlet v nájmu. Nemovitost od Vás vykoupíme, zaplatíme vaše závazky a vy v ní zůstáváte bydlet v nájmu. Až se Vám vyčistí registry a vy si budete moci od nás nemovitost opět odkoupit na sebe, nebo někoho z rodiny, tak si nemovitost odkoupíte zpět.

KONTAKTUJE NÁS

  • +420 731 169 000, +420 605 877 484
  • info@torigo.cz
  • Družební 789/2D, 779 00 Olomouc
  • Po-Pá (8:00-16:00)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů poskytnutých v rámci této žádosti o půjčku/úvěr, za účelem poskytnutí nebo vyhledání úvěru nebo půjčky.

2020 © VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA